KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15033439

nr 1503 3439

Otto Lindberg

(1880-1955), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Marin. Signerade. Olja på pannå, 34x50 cm, yttermått inklusive ram: 46x62 cm

Kondition: färgbortfall

Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 21 november 2022
kl 18:34:05

Otto Lindberg

Läs mer om Otto Lindberg